21,05,2024

Griezmann tha se Uruguai është shtëpia e tij e dytë, Suarez ia kthen “ashpër”

Must Read

Luis Suarez ka thënë që Antoine Griezmann nuk e di se çfarë do të thotë të jesh uruguaian.
Këto deklarata të Suarez erdhën pasi që Griezmann tha se Uruguai është shtëpia e tij e dytë, ku ka shumë miq, përcjellë “Lajmi.net”.
“Griezman nuk e di çdo të thotë të jeshë uruguaian. Ai thotë se është gjysmë-uruguaian, por unë them se ai është francez”, deklaroi Suarez.
“Antoine nuk e di kush jemi ne apo çfarë duhet të bëjmë për të pasur sukses në futboll”.
“Atij i pëlqejnë kostumet tona dhe flet të njëjtën gjuhë, por ne ndihemi ndryshe”, shtoi ai. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img