04,03,2024

Griezmann në Premierligë për 79 milionë euro

Must Read

Sipas informacioneve të “Sunday Mirror”, Pep Guardiola nuk është i kënaqur me potencialin në fazën sulmuese.

Ai iu ka kërkuar drejtuesve të klubit transferimin e yllit të Atletico Madridit dhe tashmë oferta zyrtare është gati, përcjellë “Lajmi.net”.

City ka përgatitur 79 milionë euro për Griezmann, i cili do ta dëshironte bashkimin me Pep Guardiolan. Gjithsesi, për Griezmann po interesohen edhe disa skuadra tjera evropiane.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img