21,02,2024

Greqi, kapen 5 shqiptarë me 74 kg kanabis

Must Read

Policia greke sqaron se shqiptarët kanë hyrë në mënyrë të paligjshme nëpërmjet kufirit shqiptaro-grek. Policia ka arritur të sekuestrojë një sasi prej 74 kg kanabis sativa të ndara në 53 pako. Në njoftimin zyrtar thuhet se policia ka sekuestruar edhe 4 telefona celularë. Të arrestuarit do të dalin përpara prokurorit të Kosturit.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img