22,04,2024

Golaverazhi i Chelsea në pesë ndeshjet e fundit: 16:0

Must Read

Kjo ishte fitorja e pestë e Chelsea në pesë ndeshjet e fundit në Premierligë.

Se në çfarë ecurie po kalon Chelsea, e tregon më së miri mos pranimi i golave në pesë ndeshjet e fundit, ndërsa ka shënuar hiç më pak se 16 të tilla, shkruan lajmi.net.

Rezultatet e Chelsea në pesë ndeshjet e fundit:

Hull 0-2 Chelsea

Chelsea 3-0 Leicester

Chelsea 4-0 Man Utd

Southampton 0-2 Chelsea

Chelsea 5-0 Everton

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img