16,04,2024

Gllogjani, bashkon sërish opozitën! (FOTO)

Must Read

Untitled design (1)

Më rastin e 17 vjetorit të rënjës së komandantit të shquar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, gjenerali Shkëlzen Haradinaj, lider nga partitë opozitare kanë shkuar pranë varrezës së tij, në Gllogjan për ti dhënë ndërime, raporton gazetablic.com

Nga kjo ngjarje “Gazeta Blic” ka siguruar edhe dy fotografi ekskluzive, ku shihen të mbledhur,Albin Kurti, Rexhep Selimi, Ramush Haradinaj e shumë të tjerë.

Shkëlzen Haradinaj është vëlla i dëshmorit të UÇK-së Luan Haradinaj dhe i liderit të AAK-së Ramush Haradinaj.

(Gazeta Blic)

Untitled design (1) G

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img