23,04,2024

“Gjurmë Shqiptare”: Deçani i shenjtë i shqiptarëve (Video)

Must Read

Përse nuk lejohen gërmimet arkeologjike dhe kush qëndron pas tyre?

Ndiqni të plotë videon e dokumentuar të gazetarit Marin Mema, që sjell të vërtetat e jashtëzakonshme të këtij vendi.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img