04,03,2024

Gjilani – Prishtina, rezultat totalisht i papritur

Must Read

Prishtina është mposhtur nga Gjilani me rezultat 1:0 në Vala Superligën e Kosovës në futboll.

Golin e vetëm të ndeshjes e realizoi Betim Haxhimusa.

Me të njëjtin rezultat, Drita fitoi në udhëtim te Hajvalia, përcjell “Lajmi.net”.

Golashënues i fitores së Dritës ishte Edenilson Bergonsi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img