22,04,2024

Gjesti fantastik i Bersant Celinës (VIDEO)

Must Read

Reprezentuesi i Përfaqësueses së Kosovës që po kalon një sezon fantastik në kampionatin holandez pas huazimit nga Manchester City.

Pas golit që shënoi sot, Celina ka bërë një gjest për t’u vlerësuar.

Ai fanellën që ka mbajtur gjatë kësaj ndeshje, ia ka dhuruar një tifozi të vogël pas ndeshjes, shkruan Lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img