04,03,2024

Genoa e ulë me këmbë në tokë Milanin (VIDEO)

Must Read

Ndeshja e zhvilluar në ‘Luigi Ferraris’, u ka takuar vendasve, me rezultat 3:0.

Nikovic në minutën e 11’, kaloi Genoan në epërsi, pas një topi të pranuar nga Rincon.

Nikola Ninkovic Goal HD Genoa 1-0 AC Milan 25… by ak-productions

Për Milanin u vështirësuan punët kur Paletta në minutën e 56’, u ndëshkua me karton të kuq.

Me një lojtar me tepër në terren, për Genoan tani gjërat ishin me të lehta, dhe këtë e shfrytëzoi duke shënuar edhe dy gola të tjerë.

Kucka me një autogol në minutën e 80’ dhe Pavoletti me një gol në minutën e 86’, vulosën fatin e këtij takimi.

Milani edhe pas kësaj humbje, mbetet në pozitën e tretë me 19 pikë, ndërsa Genoa me 15 pikë në vendin e shtatë.

Kucka J. Own goal GOAL Genoa 2-0 AC Milan 25… by PatsaN4ik

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img