19,04,2024

Futbollisti humb gishtin për faj të unazës së martesës (FOTO)

Must Read

Lëndimet janë të zakonshme në futboll por rrallë herë ndodh që një dëmtim të jetë aq i rëndë sa që të humbet një gisht.

Por, ky ishte fati i keq i sulmuesit të Fin Harps, Kevin McHugh, i cili është dashur të pensionohet pasi një gisht i dorës iu këput gjatë një dëmtimi të tmerrshëm në stërvitje, shkruan “BBC Sport”, përcjell “Lajmi.net”.

McHugh i cili punon edhe si trajner, e humbi gishtin derisa ishte duke e larguar unazën e martesës që i ishte ngecur në një mburojë të cilën ishte munduar ta kalojë duke kërcyer.

Doktorët i kanë thënë se nuk mund t’ia riparojnë lëndimin.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj dhe Ministria e Zhvillimit Rajonal nënshkruajnë Memorandum për bashkëpunim në Zhvillimin Rajonal

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, dhe ministri i Ministrisë të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img