26,05,2024

Fuere: Maqedonia e rrezikshme edhe për rajonin

Must Read

196490

Ish ambasadori i Bashkimit Evropian në Maqedoni, Ervan Fuere, ka regjur për situatën në Maqedoni përmes një postimi në profilin e tij në rrjetin social “facebook”.

“Shteti, në të cilin nuk mbisundon drejtësia, nuk është i rrezikshme vetëm qytetarët e sajë – viktima të pafajshme të kësaj dukurie nga mungesa e drejtësisë si dhe nga liderët e korruptuar, mund të jetë i gjithë rajoni”, ka shkruar Fuere.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img