02,12,2023

Frashër Krasniqi i kundërpërgjigjet ashpër Burim Ramdanit

Must Read

frasher k

Zëdhënsi i Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi, përmes llogarisë së tij në Facebook, i është kundërpërgjigjur Burim Ramadanit të AAK-së, i cili në mënyrë indirekte kishte akuzur VV-në për djegien  veturave të zyrtarëve  shtetëror.

Sipas Krasniqit, Burim Ramadani po e bën argatin e Kadri Veselit.

Ja reagimi i plotë i Krasniqit:

“Para pak kohësh, Kadri Veseli e fitoi edhe një argat, AAK-në. Kurse sot, prokuroria e kapur nga Kadri Veseli e fitoi edhe një dëshmitar të rrejshëm për përndjekjen politike të VETËVENDOSJE!-s, Burim Ramadanin. Ky i fundit – me një gjuhë saktësisht të njëjtë me atë të Qeverisë para një muaji – sot e paska akuzu me të pavërteta VETËVENDOSJE!-n për djegie makinash. Ky nuk është më flirtim me pushtetin. Ky është bashkëpunim me pushtetin e kriminalizuar.”

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img