29,09,2023

Formancionet e mundshme, Wolfsburg – Real Madrid

Must Read

reee-780x439

Wolfsburg dhe Rereali-1al Madrid takohen sonte në duelin e tyre të parë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Ky, njëherazi është takimi i parë në histori të futbollit që këto dy skuadra po takohen në ndonjë garë evropiane.

Kurse, “Marca” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Vlen të theksohet se ndeshja zhvillohet në stadiumin gjerman të Volkswagen Arena, i cili ka kapacitet prej 30 mijë ulësesh. /Telegrafi/

reali

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img