22,04,2024

Formacioni i javës në La Liga (FOTO)

Must Read

Barcelona e ka fituar kryendeshjen ndaj Sevillas në udhëtim 1:2, ndërsa Reali në shtëpi ka mundur Legenes.

Në formacionin e javës në La Liga të hartuar nga ‘WhoScored’, bëjnë pjesë katër lojtarë të Realit, dhe vetëm një i Barcelonës.

Në fotografinë e mëposhtme mund ta shikoni formacionin e javës në La Liga:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img