27,02,2024

Formacionet zyrtare: Southampton – Chelsea

Must Read

Blutë në kuadër të xhiros së 10-të janë mysafirë të Southampton.

Formacionet zyrtare:

Southampton: Forster; Martina, Van Dijk, Fonte, Bertrand, Romeu, Clasie; Davis, Tadic, Redmond; Austin

Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Luiz, Cahill; Moses, Kante, Matic, Alonso; Pedro, Costa, Hazard

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img