21,04,2024

Formacionet zyrtare: Osasuna – Real Madrid (FOTO)

Must Read

Ndeshja mes Osasunas dhe Realit në ‘Pamplona’ fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Osasuna:

Real Madrid:

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img