23,04,2024

Formacionet zyrtare: Liverpool – Tottenham

Must Read

Formacionet zyrtare:

Liverpool: Spurs: Mignolet; Clyne, Matip, Lucas, Milner; Henderson, Wijnaldum, Lallana; Mane, Firmino, Coutinho

Tottenham: Lloris; Walker, Alderweireld, Dier, Davies; Dembele, Wanyama; Eriksen, Alli, Son; Kane

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img