21,02,2024

Formacionet zyrtare: Betis – Real Madrid

Must Read

Skuadra e Zinedine Zidane luan në udhëtim me Betisin.

Formacionet zyrtare: Betis – Real Madrid

Betis:

Real Madrid:  Navas; Carvajal, Pepe, Varane, Marcelo; Isco, Kroos, Kovacic; Bale, Benzema, Ronaldo.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img