21,02,2024

Foli kundër “Dardanëve”, “gozhdohet” Shakohoxha (FOTO)

Must Read

Këta të fundit, përmes komenteve në Facebook, kanë “gozhduar” komentatorin në fjalë.

Më poshtë mund t’i shihni disa prej komenteve kundër tij.

1_1476285336-1464000 2_1476285339-9246867 3_1476285341-3160730

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img