17,04,2024

Fitorja e parë e Liverpoolit në vitin 2017 (VIDEO)

Must Read

Është dashur të vije 11 shkurti që Liverpooli të arrij fitoren e parë në Premierligë, ku mposhti Tottenhamin 2:0 në derbin e xhiros së 25-të.

Heroi i Liverpoolit në këtë ndeshje ishte sulmuesi Sadio Mane, që shënoi dy gola.

Mane shënoi në minutat 16-të dhe 18-të.

Pas kësaj fitore, Liverpool renditet në vendin e katër me 49 pikë, një më larg se Tottenhami i vendi të dytë dhe 11 më pak se liderët e Chelsea, të cilët nesër luajnë në udhëtim te Burnley.

uhguygcusagchusagbcsubgcusbc by nammakudla

Sadio Mane 2nd Goal HD – Liverpool 2-0… by Live1Goals

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img