21,04,2024

Fitore italiane për Interin (VIDEO)

Must Read

Zikaltërit në kuadër të xhiros së 24-të kanë mposhtur 2:0 Empolin në stadiumin ‘San Siro’.

Të dy golat për Interin i shënuan futbollistët e kombëtares italiane.

Eder në minutën e 14-të dhe Candreva në minutën e 54-të, shënuan për fitoren e 14-të të Interit këtë edicion.

Interi pas kësaj fitore, mbetet në vendin e katër me 45 pikë, gjashtë më pak se Napoli i vendit të tretë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.  

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img