23,04,2024

Fitore e vuajtur e Dortmundit, kalon në çerekfinale të Kupës

Must Read

‘Milionerët’ për të siguruar kalimin në çerekfinale, kanë vuajtur shumë përballë Hertha Berlinit.

Koha e rregullt e ndeshjes së zhvilluar në ‘Signal Iduna Park’, përfundoi 1:1.

Dortmundi pas ekzekutimit të penalltive, arriti fitore, për të mbetur akoma në garë për titullin e Kupës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img