17,04,2024

Fitore e madhe e Leicesterit, ja edhe sa pikë i duhen për t’u shpallur kampion (Video)

Must Read

leicester

Me golat e Riyad Mahrez, Leonardo Ulloa dhe Marc Albrighton, Leicesteri e ka deklasuar Swansean duke e mundur 4:0. Tani Leicesterit i duhen vetëm edhe 5 pikë për t’u shpallur kampion në Angli.

https://www.youtube.com/watch?v=PZWEFMy_q-4

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img