23,04,2024

Fiton me fat Bayerni, vazhdon forma e dobët e Dortmundit

Must Read

Janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së 23-të të Bundesligë.

Fitore të rëndësishme, e me pak fat ka arritur Bayerni, që ka mposhtur 0:2 Ingolstadtin në udhëtim, dhe të dy golat i shënoi pas minutës së 90-të.

Befasi ka qenë edhe humbja e Dortmundit, në udhëtim te skuadra e vendit të fundit, Darmstadt.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img