23,02,2024

Fiton City, barazon Liverpooli (VIDEO)

Must Read

Në kuadër të xhiros së 12-të, skuadra e Pep Guardiola mposhti në udhëtim Crystal Palacen.

Të dy golat për Cityn i shënoi Yaya Toure, që këtë ndeshje e nisi nga fillimi pas një kohe të gjatë injorimi nga Pep Guardiola.

Në ndeshjen tjetër të zhvilluar në këtë orar, Liverpooli në udhëtim ka luajtur barazim pa gola me Southamptonin.
Connor Wickham Goal HD – Crystal Palace 1-1… by footballderby

/////////// by hqfootball2016

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img