18,05,2024

Fisnik Bislimi zgjedhet kryetar i Rinisë Demokratike të Ferizajt

Must Read

Sot në Ferizaj u mbajt Kuvendi Zgjedhor i Rinisë Demokratike të Kosovës, e cila zgjodhi strukturën e saj të re drejtuese, me në krye djalin e Heroit të Kosovës, Rexhep Bislimi, Fisnik Bislimi.
“Dekada e Re është dekada e të rinjve dhe vizionit udhëheqës të Partisë Demokratike të Kosovës nga energji dhe forcën e re.Urime Kryetarit të ri dhe Kryesisë së Rinisë Demokratike të Kosovës në Ferizaj” ka shkruar kryetari Agim Aliu

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img