29,05,2024

Fillojnë parapërgatitjet për rikonstruktim të rrugës Gjakovë- Junik

Must Read

Ministri i Infrastrukturës Pal Lekaj ka njoftuar se rruga Gjakovë-Junik do të ri-konstruktohet si dhe ka postuar fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihen makinat e gatshme për punim.
“Ju dëshirojë vikend të mirë me këto pamje të parapërgatitjes për rikonstruktimin e rrugës, Gjakovë – Junik”, ka shkruar ai në Facebook.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img