04,03,2024

ferizaajpress

Digjet vetura në Dardani të Ferizajt [ VIDEO ]

Në Dardani të Ferizajt është djegur një veturë. Një lexues i FerizajPress ka dërguar videon më poshtë në redaksi ku shihet vetura duke u djegur. /FerizajPress

Këto janë  vendet që do të bëhen muralet (Foto)

Ferizaj.15.04.2017. Festivali i Muraleve “MURALFEST”, pas konsultimeve të gjata si dhe verifikimin e lokacioneve të ndryshe në qytetin e Ferizajt ka vlerësuar që për Edicionin e dytë të përzgjedh këto tri lokacione. Arsyeja e përzgjedhjes së tyre është vet pozita...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...
- Advertisement -spot_img