25,05,2024

Ferizajasi kanoset me thikë për 50 euro borxh

Must Read

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka raportuar se është kanosur me thikë, për 50 euro borxh.

Rasti ka ndodhur të premten në Ferizaj, në ora 21:15.

“Ferizaj 08.10.2021 – 21:15. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se i dyshuari mashkull kosovar e ka kanosur me thike duke ia kërkuar 50 euro borxh, dhe është larguar nga vendi i ngjarjes”, thuhet në raport.

I dyshuari është kërkuar nga patrullat policore por nuk është hasur për momentin.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori dhe me vendimin e tij iniciohet rasti në fjalë dhe i referohet hetimeve për procedurë të mëtutjeshme.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img