Ferizaj

Ferizaj: Rrokulliset traktori, lëndohen tre persona


Publikuar më:


Tre persona kanë pësuar lëndime trupore pasi nga pakujdesia është rrokullisur me traktor.

Rasti ka ndodhur të shtunën rreth orës 15:40.

Të lënduarit janë dërguar për të marrë tretman mjekësor, njofton raporti 24 orësh i policisë.

AKSIDENT TRAFIKU ME LËNDIME

Ferizaj, 24.07.2021-15:40.Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar ka qenë duke drejtuar një traktor bujqësie dhe nga pakujdesia është rrokullisur me ç’rast kanë pësuar lëndime trupore, drejtuesi dhe dy pasagjerë meshkuj kosovarë. Të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësor.

To Top