13,04,2024

Faton Topalli e ka një pyetje për Hashim Thaçin

Must Read

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Faton Topalli pëmes llogarisë së tij  në Facebook,  ka reaguar lidhur me deklaratën e presidentit Hashim Thaçi, i cili sot deklaroi se njerëz me aktakuza nuk do të ketë në institucione të vendit, por as në listat e ardhshme zgjedhore.

Topallit pyet se a duhet kjo të vlen edhe për vet presidentin.

Lexoni postimin e plotë:

“Hashim Thaçi deklaroi se “Njerëz me aktakuza nuk do të ketë në institucione të vendit, por as …në listat e ardhshme zgjedhore “. A thua a vlen kjo edhe për Presidentin. Sa për kryetar komunash të korruptuar dhe akuzuar, ministra dhe deputet skemi se çfar të flasim, sepse ata janë njerëzit më të afërt të Thaçit”

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img