18,05,2024

Familjarët konfirmojnë Agim Madanin, në rroba iu gjetën dy foto të djemve të tij

Must Read

Agimi1-644x358

Njëri prej viktimave të gjetura në Tropojë, i cili mendohet se ka humbur jetën rreth 6 muaji më parë, Agim Madani mësohet se është konfirmuar plotësisht edhe nga familjarë të tij.

Burime për ‘Gazeta Express’, bëjnë me dije se dje kanë dëshmuar në polici familjarë të tij dy motra dhe vajza, pasi në rrobat e gjetura në vendin, ku u gjetën kufomat kanë qenë edhe dy foto.

Sipas të njëjtave burime rezulton se fotot kanë qenë të djemve të Agim Medanit. Ai ka qenë në kërkim nga policia për kryerjen e një vrasje dhe disa grabitjeve.  Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes në këtë mënyrë, teksa po priten edhe përfundimet e ekspertizës nga ana e autoriteteve përkatëse.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img