04,03,2024

Etrit Berisha ka bërë sot diçka të jashtëzakonshme (VIDEO)

Must Read

Atalanta nuk lejoi prekjen e rrjetës së tij duke ndalur shumë tentativa të vendasve.

Tashmë gardiani shqiptar ka marrë rolin e liderit tek Atalanta, duke fituar menjëherë besimin e stafit teknik dhe zemrat e tifozëve.

“Bergamaskët kanë benefite edhe nga siguria e berishës, i cili i jep shumë garanci repartit të mbrojtjes. Bëri pritje shpëtimtare dhe në kohën e duhur në topat e lart në zonë”, shkruan Sportmediaset për gardianin kosovar.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img