23,02,2024

Eskorta e Ivanovit bllokoi për tri orë autostradën Nish-Shkup (Foto)

Must Read

Këtë e kanë dëshmuar qytetarët e Maqedonisë, të cilët janë ndaluar nga policia serbe dhe të cilët janë bllokuar në makinat e tyre së bashkuar edhe me disa qindra automjete tjera, transmeton TetovaSot.

Autostrada u bllokua në drejtim të Maqedonisë dhe rruga në Grdeliçka është bllokuar në të dy drejtimet – edhe për në Beograd edhe për në Shkup.

Pasi eskorta presidenciale maqedonase kaloi, automjetet kanë krijuar kolona të mëdha në pikë pagesat rrugore.

1

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img