21,05,2024

Erërat e forta rrëzojnë një tendë në sheshin “Zahir Pajaziti” (Video)

Must Read

Ndonëse paradite moti ishte i kthjellët dhe me diell, pasdite kjo gjendje ka ndryshuar. Tani kanë nisur erëra të forta, që po shkaktojnë edhe dëme.
Një lexues i Indeksonline ka dërguar video të një tende të madhe që u vendos sot në sheshin “Zahir Pajaziti”.
Më poshtë videon me pamje nga sheshi. /Indeksonline/


- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img