20,02,2024

Enrique përgëzon lojtarët për paraqitjen ndaj Malagas

Must Read

Barcelona nuk arriti të marrë më shumë se një pikë në ‘Camp Nou’ ndaj Malagas.

Trajneri Enrique pas ndeshjes, ka deklaruar se ekipi i tij e ka merituar fitoren, pas asaj që ka treguar në fushë.

“Përgëzoj ekipin tim dhe lojtarët e mi për lojën që treguan sot”, tha fillimisht Enrique, përcjell lajmi.net.

“Nuk kemi marrë çmimin e duhur sot, mendoj se e kemi merituar të fitojmë”, ka shtuar ai.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img