16,04,2024

Enrique flet para përballjes me Atleticon, ja çfarë do të bëjë Barcelona

Must Read

enrique

Luis Enrique ka treguar se çfarë do të bëjë Barcelona ndaj Atletico Madridit.

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, ka folur para ndeshjes së kthimit çerekfinale në Ligën e Kampionëve në mes të Barcelonës dhe Atleticos.

Enrique ka insistuar se Barcelona do të jetë e gatshme për atmosferën elektrizuese e cila i pret në ‘Vicente Calderon’, përcjell Gazeta Blic nga Goal.com

Barcelona e fitoi takimin e parë me rezultat 2-1 në Camp Nou, andaj gjithçka është ende e hapur për ndeshjen e kthimit.

“Kemi një avantazh të vogël, por gjithçka mbetet e hapur”, tha Enrique.

“Ekipi është i përgatitur për atmosferën e cila na pret. Nëse ka ndonjë ekip i cili mund t’i bëjë ballë Atleticos në Vicente Calderon, ai ekip është Barcelona”, përfundoi Enrique. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img