12,04,2024

Emri i madh largohet nga Kombëtarja shqiptare, në FSHF heshtin (FOTO)

Must Read

Kombëtarja U-21 e Shqipërisë nuk do të drejtohet më nga trajneri Redi Jupi. Një lajm i tillë ka qarkulluar ditën e sotme në mediat sportive, por arsyeja e largimit të trajnerit nuk është paraqitje e dorëheqjes nga ana e tij në FSHF.

Në një prononcim për “Panorama Sport”, Redi Jupi ka thënë se nuk do të jetë më trajner i ekipit përfaqësues pasi atij i ka përfunduar kontrata.

“Nuk jam më trajner i kombëtares u-21 për shkak se kontrata ime me FSHF-në ka përfunduar. Nuk është e vërtetë që kam dhënë dorëheqjën”, tha Jupi.

Ndërkohë në FSHF ka vetëm heshtje për këtë çështje, teksa interesimit të “Panorama Sport” nuk i është dhënë asnjë përgjigje, as konfirmim dhe as përgënjeshtrim.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img