04,06,2023

“Eleminimi i Barcelonës, 100% faji im”

Must Read

barca

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka thënë se është ai i cili është përgjegjës për dështimin e klubit në Champions League.

Katalonasit u mposhtën 2:0 nga Atletico Madrid në Vincente Calderon me dy gola të Griezamann, edhe fitorja e arritur në rrethin e parë prej 2:1 në Camp Nou u shkri nga skuadra e Simeone.

“Unë jam 99.0% fajtor për eliminimin në Champions. Jo, bëjeni atë 100%. Unë jam trajner dhe unë jam përgjegjës”, ka thënë Enrique para medieve.

Barcelona në pesë ndeshjet e fundit në të gjitha garat ka vetëm një fitore, dhe tash janë vetëm tre pikë para Atleticos në La Liga, transmeton Klan Kosova.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img