02,12,2023

Ekstradimi i Abdeslam në Francë, i rrezikshëm

Must Read

2-38-650x358

Planet për ta ekstraduar në Francë terroristin Sala Abdeslam, po shihen të jenë shumë të rrezikshme.

Autoritetet belge dhe franceze siç raportojnë mediat në Belgjikë po mbajnë fshehtë detajet e transferimit të tij.

Raportohet se transferimi i Abdeslam-it do të jetë komplet përgjegjësi e forcave franceze.

Për ekstradimin e Abdeslam-it u vendos me 31 mars nga një gjykatë belge/lajmi.net

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img