29,09,2023

Edi Rama sot në Kosovë

Must Read

edi-rama-prishtine-fotot-xhemail-sllovinja-7

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama sot do të vizitojë Kosovën, ku do të takohet me kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselin.

Sipas një njoftimi të Kuvendit, Rama dhe Veseli do të takohen në ora 13:15. Rama pritet të marr pjesë edhe një ceremoninë e betimit të presidentit të ri, megjithatë kjo ende nuk është bërë zyrtare./KosovaPress/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img