21,04,2024

Edi Rama: Kur Conte u largua nga Italia, De Biasi…

Must Read

Kreu i ekzekutivit vlerësoi dhe falenderoi trajnerin De Biazi për vlerat që ka treguar, pasi është edhe një shtetas shqiptar.

Ndërkohë, Rama theksoi faktin se të paktën një herë, Shqipëria ka trajner më të mirë se Italia.

“Unë thjesht mund të them faleminderit, sepse De Biazi është dhe një shtetas shqiptar përveç se një shtetas italian dhe ky është një nder i madh për ne. Në momentin që Konte u largua nga stoli i Italisë, pata frikë se De Biazi do të ulej në stolin e të kaltërve, por për fat Italia bëri tjetër zgjedhje dhe të paktën për një herë mund të themi se kemi në stol një trajner më të mirë se ai i Italisë”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img