22,04,2024

E turpshme: Ndërpritet ndeshja Llapi -Feronikeli, sulmohet gjyqtari

Must Read

Gjyqtari anësor i takimit Llapi – Feronikeli, Enduan Baliqi është sulmuar fizikisht nga një tifoz, duke i shkaktuar lëndim në këmbë.

Ai është duke marrë mjekimin e duhur, por gjyqtari kryesor, Fatmir Tahiri ka ndërprerë ndeshjen, kur Feronikeli ishte në epërsi 0:3./Express/

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img