22,04,2024

E rrallë: Balotelli dështon nga penalltia (VIDEO)

Must Read

Kjo epërsi ka mundur të jetë edhe më e thellë po që se Mario Balotelli nuk do të dështonte nga pika e bardhë e penalltisë.

Italiani që konsiderohet si ndër futbollistët më të saktë nga penalltia, nuk arriti të mposht portierin Lopes, që kuptoi anën e tij.

Mario Balotelli Missed Penalty HD – Nice vs… by golgolgol1

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img