21,02,2024

E konfirmuar: Ka ndërruar jetë vajza që u hodh nga ndërtesa në Prishtinë

Must Read

“Ka ndërruar jetë personi që është hedhur prej ndërtesës në Prishtinë”, u shpreh Ahmeti, raporton lajmi.net.

Sipas Ahmetit rasti është hapur si i dyshimtë.

“Rasti është hapur si vdekje e dyshimt”, është shprehur ajo. /Lajmi.net/

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img