21,02,2024

E kapin duke vjedhur, hajduti vret veten (Video,+18)

Must Read

Në video dallohet një i ri që është ndaluar nga policia, pasi u kap nga stafi i supermarketit duke vjedhur dy shishe vodka.

Hajduti, përcjell TCH, dukshëm në gjendje të alarmuar, në vend që të dorëzohet për vjedhjen, kërcënon policët se do të vrasë veten me anë të një thike.

Në momentin që një prej efektivëve tenton ta neutralizojë, ai godet me thikë veten dhe rrëzohet në tokë. Ndihma e shpejtë nuk vonon të vijë, por për të riun është tepër vonë.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img