23,04,2024

E dashura e yllit te Realit “çmend” Instagramin (FOTO)

Must Read

Talenti spanjoll, Marco Asensio, ka një të ardhme të ndritur. Ai po shkëlqen këtë edicion me Real Madridin dhe duket se për këtë meritat kryesore i ka e dashura e tij, Marina Muntaner, e cila e motivon 20 vjeçarin.

kdfmfd

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img