30,09,2023

Dy brazilianët e Hajvalisë tregojnë se çfarë ushqimi hanë në Kosovë (Video)

Must Read

brazil-650x358

“Samba” dhe arenë braziliane në studion e Tribuna Channel, me Arenën javore që erdhi me dy brazilianët e Hajvalisë, Sergio Da Luz dhe Matheus Dos Santos, trajnerin Malsor Gjonbalaj dhe gazetarin Milaim Krasniqi.

Mes tjerash, dy brazilianët treguan se çfarë ushqimi hanë në Kosovë dhe folën po ashtu edhe për femrat kosovare.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img