18,05,2024

Dy aksidente në Prizren, tre të lënduar

Must Read

policia-49114_1461574872-7043912

Dy aksidente trafiku kanë ndodhur brenda 24 orësh në Prizren. Aksidenti i parë ka ndodhur në rrugën “Ismajl Kryeziu” në Prizren, ndërkaq i dyti në fshatin Gelancë.

Policia e Kosovës njofton se në aksidentin e parë është lënduar ngasësi i veturës, ku pas trajtimit mjekësor është liruar në shtëpi.

Ndërkaq në aksidentin në Gelancë lëndime kanë pësuar dy pasagjere.

“Pasagjeret janë dërguar në spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor,dhe pas tretmanit janë liruar”, njofton Policia e Kosovës

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img