03,12,2023

Dramë në ‘Anfield’, Liverpooli kualifikohet në sekondat e fundit (Video)

Must Read

liverpool10

Liverpooli e ka fituar ‘trillerin’ 7 golësh ndaj Dortmundit, duke u kualifikuar kështu për në gjysmëfinale të Europa League në çastet e fundit të takimit.

Dejan Lovren shënoi golin e fitores në sekondat e fundit për Liverpoolin, për rezultatin përfundimtar 4-3.

https://www.youtube.com/watch?v=4VFRVDkJcWU

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img